altın sandığı

Rüyada altın görmek

Rüyada altın görmek torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine. Kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına. Ana baba dualarının alınacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, çok yorulacağına. Kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine. Sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına yorulur.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada altın görmek ne demek?

  • Emek vermekten kaçınmamalısınız.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada altın bilezik altın yüzük görmek uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine. Daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada başkasında altın görmek hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, sorunları başarıyla çözmeye, kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine. Artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine yorulur.

Rüyada altın takıldıgını görmek rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine. Kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine. Sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada altın saklamak helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine. Sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına işaret eder.

Rüyada altın toplamak uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına. Uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına. Hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine alamet eder.

Rüyada çeyrek altın görmek sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine inanılır.

Rüyada altın bulmak saklamak daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına. Elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına işarettir.

Rüyada altın bozdurmak gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada altın bölüşmek Allah ve Kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine işaret eder.

Rüyada altın çaldırmak sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, büyük başarı kazanacağına işaret eder.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz