Rüyada armut dökmek

Rüyada armut dökmek ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, sosyal çevrenin değiştirileceğine, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, çok bereketli zamanlar geçireceğine, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, bereketli günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada armut dökmek gördüyseniz:

  • Oldukça önemli bilgiler alacaksınız.

Rüyada armut ve armut ağacı görmek maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, kazancını artıracağına delalettir.

Rüyada armut ağacından armut toplamak maddi ve manevi zararların sona ereceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada armut ağacından armut yemek yüzünü güldüreceğine, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada armut ağacı ve armut görmek kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada armut dökmek geçimin kolaylaşacağına, aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada armut yemek aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine işarettir.

Rüyada armut istemek kazancının da artacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada armut seçmek gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, kazancın ve ekmeğin eksileceğine delalet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın