Rüyada armut istemek

Rüyada armut istemek sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına, başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada armut istemek gördüyseniz:

  • Bonkör olarak veya maddi olanaklarınızı kullanarak etkilemek istediğiniz kişiler olabilir.

Rüyada armut ve armut ağacı görmek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine işarettir.

Rüyada armut ağacından armut toplamak çok büyük kısmetler kazanacağına, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine inanılır.

Rüyada armut ağacından armut yemek iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, isteklerinin erteleneceğine işarettir.

Rüyada armut ağacı ve armut görmek onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada armut dökmek ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına alamet eder.

Rüyada armut istemek kişinin rahat nefes alacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına alamet eder.

Rüyada armut seçmek iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada armut yemek hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına alamet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın