Rüyada armut seçmek

Rüyada armut seçmek kişinin hayırlı yollara gireceğine, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, gereken sabrı göstereceğine ve onun tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine inanılır.

Rüyada armut seçmek gördüyseniz:

  • İşinize odaklanın.

Rüyada armut ve armut ağacı görmek mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada armut ağacından armut toplamak başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine alamet eder.

Rüyada armut ağacından armut yemek yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına delalet etmektedir.

Rüyada armut ağacı ve armut görmek çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna inanılır.

Rüyada armut seçmek işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, kötü haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada armut istemek sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, dolandırılacağına işarettir.

Rüyada armut dökmek kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada armut yemek kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına, geleceğe dair planlar yapacağına delalet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın