Rüyada armut yemek

Rüyada armut yemek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya delalet eder.

Rüyada armut yemek gördüyseniz:

  • Bazı kişilere yardım etmek niyetindeyseniz, maddi alışverişlerden uzak durarak yardımlarda bulunmalısınız.

Rüyada armut ağacından armut toplamak sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına inanılır.

Rüyada armut ve armut ağacı görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada armut ağacından armut yemek kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına tabir olunur.

Rüyada armut ağacı ve armut görmek geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına inanılır.

Rüyada armut dökmek rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına delalettir.

Rüyada armut seçmek onların bir dediğini iki etmeyeceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada armut yemek kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada armut istemek değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına işaret etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın