Rüyada aya yolculuk yapmak

Rüyada aya yolculuk yapmak gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, kinin ve nefretin son bulacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, yol yordam öğretileceğine işaret etmektedir.

Rüyada aya yolculuk yapmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler yüksek sesle taleplerini sıralamaya başlayabilirler.

Rüyada aya yolculuk yapmak işinde ustalaşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına işaret eder.

Rüyada aya gittiğini görmek sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına inanılır.

Rüyada aya çıktığını görmek işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada aya bakıp dua etmek duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aya yükselmek sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada aya tutunmak borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine tabir olunur.

Rüyada aya bakmak kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, tutumlu bir yaşam süreceğine inanılır.

Rüyada aya ayak basmak mesleğinde geri plana düşeceğine, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

“Rüyada aya yolculuk yapmak” üzerine bir yorum

  1. Rüyada aya çıkmıştım ve ayda geziyordum ayda deniz kadar su vardı suyun içinde uyuyan insanlar vardı uyuyan insanların.reklnkı beyaz di suyun içinde bir hortum vardı hortumdan ara ara hava ve domates fışkırıyordu yaradan hayıra çıkarsın.tesekkurler

    Cevapla

Yorum yapın