Rüyada başkalarını yemek yerken görmek

Rüyada başkalarını yemek yerken görmek çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine işarettir.

Rüyada başkalarını yemek yerken gördüyseniz:

  • Şüphelendiğiniz konularda şimdilik birşey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmanızda yarar vardır.Angarya sayılabililecek meşguliyetleri hallettikten sonra bazı güzel olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada başkalarını yemek yerken görmek yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, sahip olduklarının da çoğalacağına delalettir.

Rüyada yemek yerken doymamak sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada yemek yerken kusmak kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kediyi yemek yerken görmek ekmek ve dünya malı alacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine alamet eder.

Rüyada kedi yemek yerken görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına inanılır.

Rüyada anneyi yemek yerken görmek sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada sevgiliyi yemek yerken görmek dini bütün bir eşe sahip olacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşını yemek yerken görmek hayıflanacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine işarettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın