çekik gözlü erkek bebek

Rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, kinin ve nefretin son bulacağına, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tatsızlığı düzeltmek için geç kalındığına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına, düşüncelerini uygulama, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine inanılır.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada bebek görmek ne demek?

  • Çok önemli konuları çözmek veya hayatınızda büyük değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada bebek arabasında bebek görmek günden güne daha büyük başarılar kazanacağına. Güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içinde yaşanacağına. Uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebek sevmek sağlığının da yerine geleceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına. Maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine. Kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına rivayet eder.

Rüyada bebek emzirmek gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine. Ruhunun şifa bulacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine. Zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine yorulur.

Rüyada erkek bebek görmek kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine. aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına. Diplomalarının artacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, huzur ve kazanç getireceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada kucağına bebek verildiğini görmek rızkının da çoğalacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine. Çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına. Hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebek uyutmak kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına. Ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

“Rüyada bebek görmek” üzerine bir yorum

  1. gördüğüm rüyanın hala etksindeyim yeni doğmuş küçücük bi erkek bebek gördüm rüyamda. o kadar ufaktıki zarar vermemek için dokunamadım bile. sanırum erken doğum yaomış birinin yanındaydım.

    Cevapla

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz