Rüyada birini yemek yerken görmek

Rüyada birini yemek yerken görmek tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, güzel bir döneme girileceğine, kudreti ve cesareti bulacağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, aralarındaki iletişimin bozulacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına inanılır.

Rüyada birini yemek yerken gördüyseniz:

  • Herkesi memnun etmeye çalışmanın bir faydasını göremezsiniz.

Rüyada birini yemek yerken görmek onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birini yemek yerken görmek işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına işaret eder.

Rüyada ölü birini yemek yerken görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen birini yemek yerken görmek yapılan işte yalnız kalınacağına, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına rivayet eder.

Rüyada birini et yerken görmek başarı elde edeceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına delalettir.

Rüyada birini balık yerken görmek başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya işaret eder.

Rüyada birini elma yerken görmek kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birini çikolata yerken görmek bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine alamet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın