Rüyada büyük beşik görmek

Rüyada büyük beşik görmek sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, maddi olarak büyüyeceğine, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine tabir olunur.

Rüyada büyük beşik gördüyseniz:

  • Aralarından bazıları gerçekten yararlı olabilecekken, bazılarıysa uygulanabilir olmaktan çok uzak görünebilir.

Rüyada büyük beşik görmek özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada beşik yapmak işlerin canlanacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada beşik kertmesi görmek hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tahtadan beşik görmek çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş beşik sallamak onları gücendireceğine ve çok kıracağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sallanan beşik görmek rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz beşik görmek geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı beşik görmek o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına yorulur.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın