Rüyada büyük düğme görmek

Rüyada büyük düğme görmek moralinin yerine geleceğine, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, ettiği zararları telafi edeceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük düğme gördüyseniz:

  • Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalısınız.

Rüyada büyük düğme görmek gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düğme düğmelemek iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine işarettir.

Rüyada dügme dikmek iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine rivayet eder.

Rüyada kahverengi düğme görmek işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, insanlara olan güvenin artacağına tabir olunur.

Rüyada düğme satın almak sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına işarettir.

Rüyada gömleğe düğme dikmek alın terinin karşılığını alacağına, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin rüyayı gören kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına işarettir.

Rüyada siyah düğme görmek ortak işlere gireceğine, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına delalet eder.

Rüyada yeşil düğme görmek sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, işlerin rayından çıkacağına yorulmaktadır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın