Rüyada cam bardak kırıkları görmek

Rüyada cam bardak kırıkları görmek aile içinde saadetinin artacağına, kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, büyük bir işin sahibi olacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada cam bardak kırıkları gördüyseniz:

  • İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz.

Rüyada cam bardak kırıkları görmek kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, her zaman rüya sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına delalet etmektedir.

Rüyada cam kırıkları yemek zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cam kırıkları toplamak bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine inanılır.

Rüyada cam kırıkları kusmak var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bardak kırıkları görmek kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada cam kırıkları tükürmek kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada cam kırıkları yutmak yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada cam kırıkları süpürmek iyiliklerden yüz çevirmeye, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına alamet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın