Rüyada çilek bahçesinden çilek toplamak

Rüyada çilek bahçesinden çilek toplamak aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına, gözyaşı dökeceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, büyük rahatlık yaşanacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına alamet etmektedir.

Rüyada çilek bahçesinden çilek toplamak gördüyseniz:

  • Sizinle ortak planlar yapmaktan keyif alan kişilerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada çilek bahçesinden çilek toplamak ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, yeni adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada çilek ağacından çilek yemek hırpalanacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çilek tarlasında çilek yemek maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çilek koklamak patlama noktasına geleceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çilek vermek çok mutlu bir dönem geçirileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada çilek dağıtmak destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine inanılır.

Rüyada çilek temizlemek bolluk ve bereket yakalayacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına alamet eder.

Rüyada iri çilek görmek refah içinde bir hayat yaşanacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine inanılır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın