Rüyada çilek tarlasında çilek yemek

Rüyada çilek tarlasında çilek yemek kötü günler geçireceğine, yıpranacağına, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada çilek tarlasında çilek yemek gördüyseniz:

  • İhmalkar davranışlardan kaçınmalısınız.

Rüyada çilek tarlasında çilek yemek çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine alamet eder.

Rüyada çilek bahçesinden çilek toplamak çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, okul gibi hayratlar yaptırılacağına delalet eder.

Rüyada çilek ağacından çilek yemek epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, sevindirici haberler alınacağına işarettir.

Rüyada çilek koparmak sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada çilek yedirmek sıkıntılardan, sorunlardan, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada çilek toplamak kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına inanılır.

Rüyada çilek istemek oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada çilek yetiştirmek daha fazlası olsun diye değil, allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, kötü haberler alacağına inanılır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın