Rüyada dalında kayısı görmek

Rüyada dalında kayısı görmek hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, zor bir döneme girileceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına yorulmaktadır.

Rüyada dalında kayısı gördüyseniz:

  • Bazı konulara olmanız gerektiğinden daha çok iyimser bakıyor olabilirsiniz.

Rüyada dalında kayısı görmek zamandan da kar edeceğine, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dalında kayısı yemek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayısı ağacında kayısı görmek kul hakkına girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına yorulur.

Rüyada dalında armut yemek sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine işaret eder.

Rüyada dalında meyve görmek haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada dalında çilek yemek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, geçici maddi kriz yaşamaya yorulurken, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dalında elma görmek yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eşe dosta yardım edileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada domatesi dalında görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına işarettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın