Rüyada dargın birini görmek

Rüyada dargın birini görmek ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, yanlış yatırımlar yapılacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada dargın birini gördüyseniz:

  • Aranızda fazla yakınlık olmayan bir adamla yapacağınız bir görüşme şansızı iyiye doğru döndürecek.

Rüyada dargın birini görmek neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına işaret etmektedir.

Rüyada birini dargın görmek hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine işarettir.

Rüyada eşiyle dargın olmak karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, evleneceğinize işaret eder.

Rüyada babayı dargın görmek zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına alamet eder.

Rüyada eşine dargın olmak keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyle dargın olmak elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına rivayet eder.

Rüyada eşini dargın görmek yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada sevgiliyi dargın görmek sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, mali krize gireceğine alamet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın