rüyada deniz görmek

Rüyada deniz görmek

Rüyada deniz görmek dertlerine derman arayacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada deniz görmek ne demek?

  • İşinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilir veya yeni sorumluluklar altına girebilirsiniz.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada deniz olmayan bir yerde deniz görmek şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine alamet etmektedir.

Rüyada deniz içinde deniz görmek atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına yorulur.

Rüyada deniz ve deniz kumu görmek işlerinin günden güne daha da bozulacağına, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına alamet eder.

Rüyada deniz olmayan şehirde deniz görmek gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, kul hakkına girmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada deniz bakmak geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz dalmak saygın biri olacağına, bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine delalettir.

Rüyada deniz temizlemek ettiği zararları telafi edeceğine, beddua ve ah alacağına inanılır.

Rüyada su ve deniz görmek hayırlı bir eşe, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına delalet etmektedir.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

“Rüyada deniz görmek” üzerine bir yorum

  1. rüyamda deniz gördüm ama mavi değildi. daha çok yeşile çalan bir rengi vardı. çok yüksek dalgalar vardı köpükleri uçuşuyordu.

    Cevapla

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz