rüyada deprem olması

Rüyada deprem olduğunu görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek güzel davetler alacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, tüm dileklerin tutacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine delalet etmektedir.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada deprem olduğunu görmek ne anlama gelir:

  • İhtiyacı olan her anda, yanıbaşında insan bulabilen nadir şanslı insanlardan birisiniz.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada deprem olduğunu görmek ve sallanmak donatacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, kazancının eksilmeyeceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, çok büyük adımlar atılacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına işarettir.

Rüyada deprem olduğunu hissetmek yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına yorulmaktadır.

Rüyada deprem olduğunu evin sallandığını görmek günah işlemeyi terk edeceğine, bir araya geleceğine, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına delalettir.

Rüyada evde deprem olduğunu görmek kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine işarettir.

Rüyada deprem olurken dua etmek hem geleceğinin güzel olacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, işlerinin çoğalacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılmaz bir hal alacağına, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına inanılır.

Rüyada fare görmek ne yöne gideceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine işarettir.

Rüyada yılan görmek hayatı ile bazı kararlar vereceğine, hikmete kavuşacağına, atılan adımların zarar vereceğine. Aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına. Kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine. Yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına delalettir.

Rüyada deniz görmek dertlerine derman arayacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine yorumlanır.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

“Rüyada deprem olduğunu görmek” üzerine bir yorum

  1. Rüyamda bina sallanıyor ve ben de kaçıyorum. deprem şiddetlenince bina yıkılıyor ama ben kaçıp çare arıyorum. Bu haldeyken uyandım

    Cevapla

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz