Rüyada dev kaplumbağa görmek

Rüyada dev kaplumbağa görmek kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına, başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına, eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize inanılır.

Rüyada dev kaplumbağa gördüyseniz:

  • Evinizi, yaşam tarzınızı veya yaşadığınız yeri ilgilendiren farklı planlar yapabilirsiniz.

Rüyada dev kaplumbağa görmek kapalı olan kısmetinin açılacağına, toplum içindeki saygınlığının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada dev at görmek emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına işarettir.

Rüyada dev görmek kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine delalettir.

Rüyada dev örümcek görmek sıkıntılı bir dönemin başlayacağına, kazancın günden güne düşeceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada dev sinek görmek bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine delalettir.

Rüyada dev kuşlar görmek kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, bolluk ve bereketin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dev akrep görmek başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına delalet eder.

Rüyada dev inek görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, dualarına karşılık alacağına işaret eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın