Rüyada dili şişmek

Rüyada dili şişmek maddi zararın büyük olacağına, küslükleri bitireceğine, mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, huzurunun kaçacağına işarettir.

Rüyada dili şişmek gördüyseniz:

  • Harcamaları arttırmadan yapabileceğiniz ne varsa yapabilirsiniz.

Rüyada dili yutmak kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada dili şişmek yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada dili koparmak insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına yorulur.

Rüyada at dili görmek allah’ın sevgisini kazanacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine alamet eder.

Rüyada dili kanamak dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuzu dili görmek şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına yorulur.

Rüyada kuran dili görmek zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada insan dili görmek bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına işarettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın