Rüyada dili yutmak

Rüyada dili yutmak mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine inanılır.

Rüyada dili yutmak gördüyseniz:

  • Olayların ya da gelişmelerin iyi tarafları da var.

Rüyada dili kanamak adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine delalettir.

Rüyada dili koparmak sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada at dili görmek hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada dili yutmak aileye büyük bir ev alınacağına, masabaşı bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada dili şişmek kazancında artış olacağına, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada deve dili yemek girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına delalet eder.

Rüyada hayvan dili görmek kime gideceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada kuzu dili görmek eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, alım gücünün artmasına yorulmaktadır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın