Rüyada düğme diktiğini görmek

Rüyada düğme diktiğini görmek tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, işlerin çığırından çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düğme diktiğini gördüyseniz:

  • Bir kadın tarafından ihmal edilebilir, önemsenmeyebilir ya da siz onunla kontak kurabilecek vakit bulamayabilirsiniz.

Rüyada düğme diktiğini görmek anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, istediği makama geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düğme koparmak parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine tabir olunur.

Rüyada düğme toplamak emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına alamet eder.

Rüyada düğme bulmak çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine işarettir.

Rüyada kopuk düğme görmek hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, mutluluktan, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine tabir olunur.

Rüyada kırık düğme görmek rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine alamet eder.

Rüyada düğme iliği açmak düşmanını alt edeceğine, sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine tabir olunur.

Rüyada mor düğme görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine delalettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın