Rüyada düğme görmek

Rüyada düğme görmek ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, sevinçli ve güzel bir haber almaya, mutluluk ve saadete, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada düğme gördüyseniz:

  • Kafanızda sadece bazı hedefleriniz var.

Rüyada düğme aramak sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına inanılır.

Rüyada düğme görmek kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada düğme sökmek bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına alamet etmektedir.

Rüyada düğme kaybetmek istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine tabir olunur.

Rüyada mavi düğme görmek geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, attığı adımların boşa gideceğine işarettir.

Rüyada altın düğme görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine işarettir.

Rüyada tahta düğme görmek uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine alamet eder.

Rüyada inci düğme görmek edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine ve sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın