Rüyada düşmandan iyilik görmek

Rüyada düşmandan iyilik görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, hayattan bıkmasına neden olacağına, onu isyan noktasına getireceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmandan iyilik gördüyseniz:

  • Tam da vazgeçmek üzereyken, hayatın getirilerinden maksimumda faydalanmak üzeresiniz.

Rüyada düşmandan iyilik görmek sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine işaret eder.

Rüyada iyilik yaptığını görmek zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına delalettir.

Rüyada düşmandan gizlenmek çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada düşmandan silah almak hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine yorulur.

Rüyada düşmandan kaçmak saklanmak aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, güzel işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmandan koşarak kaçmak sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada iyilik görmek neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına yorulur.

Rüyada düşmandan kurtulmak refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına rivayet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

“Rüyada düşmandan iyilik görmek” üzerine bir yorum

  1. Bizde rüya tabiri diye bakiyoruz.
    Bi SIKINTILARDAN KURTULACAKSIN YAZIYO bide ardindan birsürü negative olacaklar sayilmis. Şaka gibi

    Cevapla

Yorum yapın