Rüyada düsmanla sarilmak

Rüyada düsmanla sarilmak ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, emeklerinin boşa çıkacağı bir işe gireceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada düsmanla sarilmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda hayal kırıklıklarınız olabilir.

Rüyada düsmanla sarilmak yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına yorulur.

Rüyada düşmanla gülmek yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine işaret eder.

Rüyada düşmanla çarpışmak kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine yorulur.

Rüyada düşmanla ağlamak hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine delalet eder.

Rüyada düşmanla tokalaşmak çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada düşmanla el sıkışmak rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına inanılır.

Rüyada düşmanla iyi olmak içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada düsmanla dost olmak işlerin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına tabir olunur.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın