Rüyada düşmanla yemek yemek

Rüyada düşmanla yemek yemek arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, onlar sayesinde moral bulacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada düşmanla yemek yemek gördüyseniz:

  • Geçmişe körü körüne bağlı kalıp, fırsatları kaçırma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada düşmanla yemek yemek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına inanılır.

Rüyada düşmanla yemek her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada düsmanla sarilmak daha fazla gelir elde edeceğine, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada düşmanla çarpışmak endişe ettiği işlerin son bulacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada düşmanla ağlamak bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, yılmayacağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine delalet eder.

Rüyada düşmanla gülmek rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, umutlarının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada düşmanla tokalaşmak iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine inanılır.

Rüyada düşmanla el sıkışmak vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, neşeli bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın