Rüyada elma tohumu görmek

Rüyada elma tohumu görmek kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, yüzünün hep güleceğine, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, pişman olacağı şeyler yapacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada elma tohumu gördüyseniz:

  • Sosyal çevrenizi yenileyebilir, gayrimenkulle ilgili olumlu haberler alabilir veya imajınızı değiştirebilirsiniz.

Rüyada elma tohumu görmek elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına delalet eder.

Rüyada elma ağacından elma toplamak inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine delalet eder.

Rüyada gül tohumu ekmek aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada maydanoz tohumu görmek çok büyük zararlara uğrayacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya tabir olunur.

Rüyada salatalık tohumu ekmek geçiminin zor hale geleceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sebze tohumu görmek maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada meyve tohumu görmek çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına delalet eder.

Rüyada tütün tohumu görmek yol alacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına yorulmaktadır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

“Rüyada elma tohumu görmek” üzerine bir yorum

  1. Ruyamda herkesın elma tohumı ekmesı zorunluydu. Tohumlar yeşerıp fıdan oldugunda herkss o fıdanları bana getırıyordu ama bı tanesı kurumuştu. Ama onu yıne sanksıya dıkıyordum.

    Cevapla

Yorum yapın