Rüyada eşini başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada eşini başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, geçim sıkıntısına düşüleceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, yakın bir zaman içinde alacağı kötü bir haberden ötürü büyük bir zorluk çekeceğine, verimliliğinin de artacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına yorulur.

Rüyada eşini başkasıyla ilişkiye girdiğini gördüyseniz:

  • Diğerlerinin söz veya hareketlerine bağlı son dakika değişiklikleri yapmanız gerekebilir.

Rüyada eşini başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, başarılı adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada karısının başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine işarettir.

Rüyada kocasını başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek işleri yoluna sokacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşini başka kadınla ilişkiye girdiğini görmek işini kaybedeceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek kariyer edineceğine, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada annesinin başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek çok büyük bir şok yaşayacağına, sıkıntılarının ve borçlarının da çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilisinin başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada kocasının başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına delalettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

“Rüyada eşini başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimi başkasıyla gördüm. içinde bulunduğumuz durum da şu an ayrılmak üzereyiz, bu durumdan etkilenerek gördüğümü düşünmüyorum, çünkü yaklaşık 2 aydır ayrıyız ve ilk kez onunla ilgili bir rüya gördüm ve çok etkilendim.

    Cevapla
  2. Merhaba, rüyamda sokakta birilerinden kaçıyorum saklanmak için bi eve giriyorum görmesinler diye yere cöküyorum. evin içinden bi adam çiplak bi şekilde yanıma geliyor hemen arkasından eşim çiplak gelip yanına çöküyor.

    Cevapla

Yorum yapın