rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek ne yöne gideceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, içinin ferahlayacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına alamet etmektedir.

Rüyada fare görmek diyanet

  • Ani karar, hareket ya da tepkiler size zarar verebilir.

Rüyada fare avlamak iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına rivayet eder.

Rüyada fare yutmak sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, rüyayı gören kişinin kur’an ve allah aşkıyla yanıp tutuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada fare aramak deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deprem olurken dua etmek hem geleceğinin güzel olacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, işlerinin çoğalacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz görmek dertlerine derman arayacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine işarettir.

Rüyada büyük fare görmek kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, helal rızka kavuşacağına inanılır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

“Rüyada fare görmek” üzerine bir yorum

  1. Rüyamda evde onlarca fare vardı. Evde koşturuyorlardı çıkan fareleri öldürüyorduk. Fareler büyüktü baya. Çok etkisinde kaldım rüyanın

    Cevapla

Yorum yapın