Rüyada güvercinden kaçmak

Rüyada güvercinden kaçmak konfor içinde yaşayacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına işarettir.

Rüyada güvercinden kaçmak gördüyseniz:

  • Geçmişten gelen borçlar, alacaklar, vergi, kredi v.b konular da ilgi bekliyor.

Rüyada güvercinden kaçmak kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada güvercinden korkmak yolunun ve geleceğinin açık olacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına alamet eder.

Rüyada güvercinden mektup almak kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına delalet eder.

Rüyada güvercinden haber almak sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine işaret eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

“Rüyada güvercinden kaçmak” üzerine bir yorum

  1. Rüyamda büyük bir çemberin içinde uç kısımlarında kosuyosuyorum ki arkamdan güvercin yada tam olarak türünü bilmiyorum yakalanmaya çalısiyodu ayaklarıyla omuzlarimdan yakalamaya calisiyodu okadar hızlı kosmama rağmen yakaliyo kurtuluyorum bu böyle devam ediyordu korkmuştum ama

    Cevapla

Yorum yapın