Rüyada hamile değilken hamile olduğunu görmek

Rüyada hamile değilken hamile olduğunu görmek dinden çıkacağına, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok resmi görevlerde bulunacağına, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile değilken hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişiler tavsiyelerinizi önemsemeyebilir, manipulatif davranmamakta fayda var.Farklı konulara, yaşam tarzlarına ya da felsefelere ilginizi arttırabilecek tartışmalara katılabilirsiniz.

Rüyada hamile değilken hamile olduğunu görmek yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada evli değilken hamile olduğunu görmek kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına yorulur.

Rüyada evli değilken hamile kalmak uzun yıllar yaşayacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına yorulur.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına delalettir.

Rüyada hamile değilken doğum yapmak sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, canını ve malını hiçe sayacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile iken hamile olduğunu görmek borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına işarettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın