hamile kadın

Rüyada hamile olduğunu görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, rahatının ve sağlığının bozulacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine. Rüyada hamilelik birikiminin artacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına. Rüyayı gören kişinin hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine. Onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine tabir edilir.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir:

  • Bazı konularda harekete geçme konusunda sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada yeni hamile olduğunu öğrenmek tüm parasını kaybedeceğine, sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, anne duasının açılacağına. Başarılı bir kişi olunacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine işarettir.

Rüyada birinin hamile olduğunu görmek tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, haram mala, sağlığın bozulacağına. Rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendini hamile görmek sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına. İlerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine yorulur.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına. Yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, düzeninin sarsılacağına. Muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine riavet etmektedir.

Rüyada yeni hamile olduğunu öğrenmek sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına delalet eder.

Rüyada hamile olmayan birinin hamile olduğunu görmek işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine. Yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına. Bu sayede mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine rivayet eder.

Rüyada hamile olduğunu gizlemek ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine. Hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına işarettir.

Rüyada hamile değilken hamile olmak insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına delalet etmektedir.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

“Rüyada hamile olduğunu görmek” üzerine bir yorum

  1. kaç gecedir sürekli bu rüyayı görüyorum, uyanıp uyuyorum yine devam ediyor kaldığı yerden. rüyada hamile olduğunu görürsen ne anlama geliyor diye araştırdım burayı buldum. açıklayıcı oldu baya teşekkürler.

    Cevapla

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz