Rüyada hamile olduğunu öğrenmek

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, düzeninin sarsılacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınıza göre mesafesi fark edebilecek seyahatler söz konusu olabilir.

Rüyada hamile iken hamile olduğunu görmek iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek bir sebeple çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına yorulur.

Rüyada hamile olduğunu ve doğurmak üzere olduğunu görmek rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu ve kanaması olduğunu görmek bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına delalettir.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, başarı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu bilmek maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu sanmak kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, maddi kayba uğrayacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada hamile olduğunu gizlemek büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine yorulmaktadır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın