Rüyada kalbine kurşun yemek

Rüyada kalbine kurşun yemek durumunun git gide kötüleşeceğine, zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada kalbine kurşun yemek gördüyseniz:

  • Bazı konularda gereğinden fazla cümle sarf etmeniz, kendinizi belli açıklamalar yapmak zorunda bırakmanıza neden olabilecek sonuçları beraberinde getirebilir.

Rüyada kalbine kurşun yemek başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına, çok büyük adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kalbine bıçak saplamak işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına yorulur.

Rüyada birinin kalbine dokunmak yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalbine bıçak saplamak sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi kalbine bıçak saplamak her türlü kötülükten uzakdurulacağına, sevaplarıyla allah’ın sevgisini kazanacağına alamet eder.

Rüyada kalbine bıçak saplanmak çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına işarettir.

Rüyada kurşun yemek işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, zorlukları teker teker aşacağına işaret eder.

Rüyada kurşun sıkmak maddi sorunlarının çözüleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına delalet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın