karlı yol

Rüyada kar görmek

Rüyada kar görmek kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına. Sahip olduğu zenginliğin de artacağına, dertlerin ve sorunların biteceğine ve rahat bir hayata kavuşulacağına. Yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine. Platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına. Bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına. Tövbelerinin karşılık bulacağına, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada kar görmek ne demek?

  • Farklı ortaklıklar ya da ilişkiler söz konusu olabilir.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına. Yaklaşan güzel günlere, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına. İş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına alamet eder.

Rüyada evin içine kar yağdığını görmek büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına. Bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine. Mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına işaret eder.

Rüyada ağustosta kar yağdığını görmek bir daha kopmayacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına. Ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına. Ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine işarettir.

Rüyada sonbaharda kar yağdığını görmek sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine. Sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına. Kendini tatmin etmek için yaşayacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına tabir olunur.

Rüyada kar tanesi yemek iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine. Bu sayede girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına. Parasını ve malını kaybedeceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına inanılır.

Rüyada kar temizlemek ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, hastalıkların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kar görmek diyanet kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına. Daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına. Dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kar seyretmek kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına delalet eder.

Rüyada kar yemek dünya malı edineceğine, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına. Tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kar süpürmek yandaşı olan birinin vefat etmesine, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kar tanesi görmek büyük bir tatsızlık yaşanacağına, hayır ve bereketin artmasına, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağınai. Hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına işaret etmektedir.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz