Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, güvensizlik duymaya, keyfinin ve moralinin kaçacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine inanılır.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi gördüyseniz:

  • Hoşa gitmeyen bir deneyim yaşamanız sizi karar vermek durumunda bırakabilir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek kötü günlerinin biteceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, kalben çok rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara ve beyaz kedi görmek çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada kedi kara görmek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine işaret eder.

Rüyada kara kedi boğmak atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine yorulur.

Rüyada kara kedi öldürmek kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına tabir olunur.

Rüyada kara yavru kedi görmek sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yatakta kara kedi görmek ruh sağlığının bozulacağına, ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine rivayet eder.

Rüyada kara kedi sevdiğini görmek kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, vefakar bir insan olunacağına rivayet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın