Rüyada kayısı ağacında kayısı görmek

Rüyada kayısı ağacında kayısı görmek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, hayırlı terfiler alınacağına, ekmek bulamayacağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada kayısı ağacında kayısı gördüyseniz:

  • Değişiklikler veya yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Rüyada kayısı ağacında kayısı görmek yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kayısı ağacından kayısı toplamak geriye doğru gideceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına işaret eder.

Rüyada kayısı silkelemek çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına alamet eder.

Rüyada kuru kayısı vermek iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kayısı görmek doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kayısı çekirdeği dikmek eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, işlerinin gelişme göstereceğine yorulur.

Rüyada kayısı tatlısı yemek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına inanılır.

Rüyada kayısı pestili görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine delalet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın