siyah beyaz kedi

Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada kedi görmek diyanet

  • Sosyal faaliyetler esnasında faydalı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada yavru kedi görmek onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi yavrusu görmek mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, sağlık sorunları ile uğraşılacağına, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz kedi görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada kedi sevmek toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine inanılır.

Rüyada kedi almak anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada kedi saldırması görmek büyük zararlar getireceğine, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine işarettir.

Rüyada kedi ısırması görmek sözünde duracağına, başarıya giden yollarının açılacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada kedi doğurtmak sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz