Rüyada kedi kovmak

Rüyada kedi kovmak tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, onlarla çok iyi vakit geçireceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kedi kovmak gördüyseniz:

  • Ufak tefek yalanlar başınıza büyük dertler açabilir.

Rüyada yavru kedi kedi görmek sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, sorunlarını gidereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek allah’ın sevgili kullarından olduğuna, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine işarettir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, itibar kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada kedi doyurmak geçim sıkıntısı yaşayacağına, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi ıslatmak sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi kovmak makam, söz ve yetki sahibi olacağına, tamamen içine kapanacağına alamet eder.

Rüyada kedi ve et görmek kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, sıkıntının, derdin sona ereceğine yorulmaktadır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın