Rüyada kedi ve et görmek

Rüyada kedi ve et görmek hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, umutlarının da tükeneceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine delalettir.

Rüyada kedi ve et gördüyseniz:

  • Masraflarını karşılayamayan iş, plan veya düzenlemelerde kesintiler yapılması gerekebilir.

Rüyada yavru kedi kedi görmek iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine inanılır.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına delalettir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine işarettir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek sürekli stres ve sinir içinde olacağına, talihin yüzlerine güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi doyurmak yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, husumetlerin başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi yaralamak sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi yemek kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi asmak maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sorunların ortadan kaldırılacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine alamet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın