Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi ve kedi pisliği gördüyseniz:

  • Sevgiliniz ya da eşinizle, bazı arkadaşlarınız yüzünden bozuşabilir veya kavga edebilirsiniz.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek uzun yıllar boyunca çekeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kedi pisliği yemek âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine alamet eder.

Rüyada kedi pisliği görmek sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine inanılır.

Rüyada kedi köpek pisliği görmek kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi pisliği temizlemek sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek kazançsız işler peşinde olmaya, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına rivayet eder.

Rüyada kedi kedi görmek kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine delalettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın