Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu gördüyseniz:

  • Politik olmanız durumunda insanlar fikirlerinizi daha çabuk benimseyeceklerdir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek engel teşkil edeceğine, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına delalettir.

Rüyada kedi yavrusu tutmak kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına tabir olunur.

Rüyada kedi ve yavrusu görmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu dövmek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu beslemek çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada gri kedi yavrusu görmek bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu ölüsü görmek içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına delalet etmektedir.

Rüyada evde kedi yavrusu görmek elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına delalet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın