Rüyada kedi yavrulamak

Rüyada kedi yavrulamak işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, bazı ortak işlere gireceğine, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, bu iş sayesinde kendisine yeni ve hayırlı kapılar açan kişiler ile tanışacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi yavrulamak gördüyseniz:

  • İmkansız olana değil yapabileceklerinize odaklanmalısınız.

Rüyada yavru kedi kedi görmek yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine delalettir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına yorulur.

Rüyada kedi tekmelemek güzel zamanlar geçireceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi ıslatmak allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi doyurmak girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedi ve et görmek her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, mutluluğunu çoğaltacağına işaret eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın