Rüyada kedi yavrusu ölüsü görmek

Rüyada kedi yavrusu ölüsü görmek hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, kötü haberler alacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, kazancının bol olacağına delalet eder.

Rüyada kedi yavrusu ölüsü gördüyseniz:

  • İniş çıkışlı ya da istikrarsız hareketleri olan kişiler bazı jestlerinizi takdir etmekte zorlanabilir.

Rüyada kedi yavrusu ölüsü görmek kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine işarettir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına işarettir.

Rüyada kedi köpek ölüsü görmek işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi ve fare ölüsü görmek endişelerin son bulacağına, çok güzel günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada kara kedi ölüsü görmek iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu tutmak böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedi yavrusu dövmek başarılı olundukça özgüvenin artacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine alamet eder.

Rüyada kedi ve yavrusu görmek hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına tabir olunur.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın