Rüyada kedi yemek

Rüyada kedi yemek kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, ticaretinin hızlanacağına, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine alamet eder.

Rüyada kedi yemek gördüyseniz:

  • Hayal gücünüz istediğinizi elde etmenize yardımcı olabilir.

Rüyada yavru kedi kedi görmek bir akrabadan hata görüleceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına işaret eder.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına işarettir.

Rüyada kedi zehirlemek artık daha dikkatli davranacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi yavrulamak diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına yorulur.

Rüyada kedi kovmak işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine işarettir.

Rüyada kedi ve et görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine delalettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın