Rüyada kedi yiyen köpek görmek

Rüyada kedi yiyen köpek görmek ekmeğinin verimli olacağına, canla başla çalışacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, bunun da kendisini çok etkileyeceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine tabir olunur.

Rüyada kedi yiyen köpek gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz bir kadınla ilgili ümitleriniz kırılabilir.

Rüyada kedi yiyen köpek görmek eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, malının artacağına işarettir.

Rüyada balık yiyen kedi görmek sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına ve çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, yüzünün güleceğine ve çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada yemek yiyen kedi görmek çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, bol para kazanacağına rivayet eder.

Rüyada fare yiyen kedi görmek büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına delalet eder.

Rüyada yavrusunu yiyen köpek görmek işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, maddi yükümlülüklerin artacağına delalettir.

Rüyada insan yiyen köpek görmek arzu ve isteklerine kavuşacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada et yiyen kedi görmek ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, faydalı şeyler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yemek yiyen köpek görmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına yorulur.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın