Rüyada kedi zehirlemek

Rüyada kedi zehirlemek aynı zamanda da korunup kollanacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, rahat erileceğine, sorunlarının son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi zehirlemek gördüyseniz:

  • Yeni ortamlara katılırken dikkatli olun.

Rüyada yavru kedi kedi görmek başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına işarettir.

Rüyada kedi ve kedi pisliği görmek şansının bir türlü dönmeyeceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına rivayet eder.

Rüyada kedi hapsetmek aniden evlilik kararı alacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi zehirlemek çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kedi asmak yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına alamet eder.

Rüyada kedi doyurmak eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, yeni bir semte taşınılacağına yorulmaktadır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın