Rüyada kendini hamile görmek

Rüyada kendini hamile görmek sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına yorulur.

Rüyada kendini hamile gördüyseniz:

  • Aktif olmaya çalışmalı, işlerinizi zamanında bitirmek için gerekli çabayı göstermelisiniz.

Rüyada kendini hamile görmek bundan da son derece mutlu olacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına inanılır.

Rüyada hamile kendini görmek zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini hamile hissetmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, hayatını yoluna koymaya alamet eder.

Rüyada bekarken kendini hamile görmek kısmetinin ve şansının da kapanacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kendini hamile görmek sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada kendini yeni hamile görmek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına inanılır.

Rüyada kendini evli ve hamile görmek hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışma alamet etmektedir.

Rüyada kendini hamile olduğunu duymak eşlerin boşanacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine inanılır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın