çıplak kadın

Rüyada kızını çıplak görmek

Rüyada kızını çıplak görmek uykusuz geceler yaşanacağına, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, bu sayede elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine delalettir.

Rüyada kızını çıplak görmek diyanet

  • Aile, ev, gayrimenkul başlıklı konularda istediğiniz gibi gitmeyen yerleri dile getirebilirsiniz.

Rüyada kızını çıplak görmek sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına delalet eder.

Rüyada çıplak görmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına alamet eder.

Rüyada insani çıplak görmek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunu çıplak görmek aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadını çıplak görmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın çıplak görmek yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşını çıplak görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine yorulur.

Rüyada ölüyü çıplak görmek başarılar elde edileceğine, takdir edileceği işler yapacağına işaret etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

“Rüyada kızını çıplak görmek” üzerine bir yorum

  1. Annem rüyasında beni anadan doğma çıplak olarak görmüş. Eşim beni çırılçıplak kucaklayıp yukarı kaldırıyormuş. Annem de çıplak olarak gördü kızımı ayıp oldu diye düşünmüş. Merak ettim, yorumunuzu bekliyorum.

    Cevapla

Yorum yapın