Rüyada kızını sırtında taşımak

Rüyada kızını sırtında taşımak bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, düzeninin bozulacağına, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızını sırtında taşımak gördüyseniz:

  • Kendi işinizi yapmaya başlayabilir, evden çalışabilir ya da sanatsal işlere ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada kızını sırtında taşımak yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada sırtında sepet görmek olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada sırtında sivilce patlatmak kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına yorulur.

Rüyada fareyi sırtında görmek mutlu zamanlar geçireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine işarettir.

Rüyada sırtında çuval görmek önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada sırtında saç görmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, sorunlarının çözüleceğine işarettir.

Rüyada sırtında fare görmek herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada atı sırtında taşımak bol kazanç elde edileceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine alamet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın